Współorganizatorzy

   

Partnerzy i Sponsorzy

swinoujscie logo logolasy
colorcopy magdruk
   

Patronat medialny 

tvswin

Klub Sportowy UZNAM Świnoujście

http://www.ksuznam.pl · klub@ksuznam.pl

grupa

Wyniki

10 Rowerowego Rajdu na Orientację

z dnia 26 maja (niedziela) 2019

Tabliczki do pucharów oraz medale będą do odbioru od 4 czerwca (wtorek)

w sklepie = U Eli przy ul. Kołłątaja 24B  (od 0900 do 1700)

dystans GIGA Mężczyzn
nr startowy nazwisko imię czas ilość PK  wynik miejsce
startu mety
               
2 Adamczyk Piotr 10:16:30 13:36:12 33 3:19:42 1
14 Murawski Sławomir 10:15:30 13:15:50 31 3:00:20 2
8 Kula Sambor 10:15:00 13:34:12 31 3:19:12 3
21 Kamiński Piotr 10:18:30 13:24:56 30 3:06:26  
22 Jarmuł Zdzisław 10:18:00 13:25:00 30 3:07:00  
19 Ślaski Bartosz 10:17:30 13:24:10 28 3:06:40  
15 Rusinowicz Andrzej 10:19:30 13:41:46 22 3:22:16  
24 Nagórski Czesław 10:16:00 13:42:16 22 3:26:16  
               
23 Biczysko Grzegorz 10:17:00 13:49:20 25 3:32:20 przekroczony limit czasu
3 Beyer Horst 10:19:00 13:50:55 20 3:31:55 przekroczony limit czasu
               
dystans GIGA kobiet
nr startowy nazwisko imię czas ilość PK  wynik miejsce
startu mety
               
11 Stefańczyk Małgorzata 10:21:00 13:40:23 34 3:19:23 1
7 Kula Marzena 10:23:00 13:34:12 31 3:11:12 2
27 Kamińska Marta 10:25:00 13:24:47 30 2:59:47 3
18 Flacht Karolina 10:25:30 13:24:22 28 2:58:52  
9 Trefler Anna 10:23:30 13:42:10 23 3:18:40  
25 Kamińska Bożena 10:22:30 13:42:35 23 3:20:05  
10 Roza Sabina 10:22:00 13:42:17 23 3:20:17  
13 Rakiel Janina 10:24:00 13:42:50 20 3:18:50  
               
12 Golachowska Urszula 10:24:30 14:12:17 17 3:47:47 przekroczony limit czasu
               
GIGA pieszy
nr startowy nazwisko imię czas ilość PK  wynik miejsce
startu mety
               
6 Jaworska Ola 10:30:30 13:24:37 26 2:54:07 1
16 Drzewiecka Agnieszka 10:29:30 13:24:37 26 2:55:07 2
4 Kusińska Bernadeta 10:28:00 13:30:02 25 3:02:02 3
26 Mackiewicz Aleksandra 10:27:00 13:42:45 16 3:15:45  
               
20 Szaciłowski Piotr 10:28:30 13:50:20 34 3:21:50 1
17 Drzewiecki Arkadiusz 10:27:30 13:22:15 25 2:54:45 2
5 Kusiński Przemysław 10:30:00 13:30:04 25 3:00:04 3
1 Graczykowski Sebastian 10:29:00 13:13:28 8 2:44:28  
               
dystans rodzinny młodzież
nr startowy nazwisko imię czas ilość PK  wynik miejsce
startu mety
               
101 Jelonek Wiktor 10:41:00 14:03:40 31 3:22:40 1
Michał
105 Murawscy Monika 10:38:00 13:53:15 30 3:15:15 2
Arkadiusz
106 Wojciechowscy Joanna 10:39:00 13:48:42 27 3:09:42 3
Jacek
               
104 Purman Hanna 10:40:00 14:12:17 17 3:32:17 przekroczony limit czasu
Zakens Grażyna
               
dystans rodzinny dzieci
nr startowy nazwisko imię czas ilość PK  wynik miejsce
startu mety
               
103 Kąkolewscy Maksymian 10:32:00 13:42:36 27 3:10:36 1
Marek
102 Kalinowscy Jan 10:36:00 13:55:06 25 3:19:06 2
Aleksandra
Bartosz
107 Gawryś Alicja 10:34:00 13:42:20 23 3:08:20 3
Dariusz
Danielak Kamila
109 Borko Maja 10:35:00 13:24:25 19 2:49:25  
Kamil
Antoni
Edyta
Daniel
108 Zielonka Wiktoria 10:33:00 12:25:48 16 1:52:48  
Arkadiusz

© 2014 Klub Sportowy UZNAM · Wszelkie prawa zastrzeżone