Partnerzy

HerbWolina
 Gmina Wolin 

osirwolin

okgmWolin magdruk
rokart11  
   

sponsorzy

   

Patronat Medialny

twojeradio  

 

Klub Sportowy UZNAM Świnoujście

http://www.ksuznam.pl · klub@ksuznam.pl

grupa

 Wyniki 4 edycji PRRnO Latarnik  
dystans 100 rower
nr startowy nazwisko imię ilość PK  wynik miejsce puchar
1 Nowak Małgorzata 27 11:16:30 1
3 Starzyk Bożena 17 10:54:30 2
           
8 Wesołowski Stefan 36 7:15:30 1
5 Woliński Andrzej 35 9:55:00 2
2 Nowak Edward 27 11:17:00 3
6 Siupka Piotr 27 11:19:00  
11 Wojciechowski Jacek 26 10:06:00  
10 Adamczyk Piotr 26 10:09:30  
7 Fabiański Andrzej 18 8:17:00  
4 Starzyk Jacek 17 10:53:30  
 
dystans 50 pieszo
nr startowy nazwisko imię ilość PK  wynik miejsce puchar
12 Wasilewska Alicja 17 11:45:30 1
           
18 Szaciłowski Piotr 20 7:40:00 1
16 Jakubowski Łukasz 20 8:32:00 2
17 Wroński Krzysztof 20 8:53:30 3
14 Architek Dariusz 20 8:54:30  
13 Pawlak Bartłomiej 18 11:52:00  
19 Orczewski Piotr 17 11:13:00  
15 Oses Marcin 12 9:17:30  

 

dystans 30 rower
nr startowy nazwisko imię ilość PK  wynik miejsce puchary
9 Jelonek Michał 12 3:31:00 1
Wiktor
           
20 Stefaniak Agnieszka 12 3:42:00 1
27 Murawska Monika 12 3:52:30 2
31 Barnik Edyta 9 5:11:00 przekroczony   limit czasu
           
21 Stefaniak Michał 12 3:41:00 1
28 Murawski Sławomir 12 3:51:30 2
22 Kąkolewski Marek 6 2:32:00 3

 

dystans 10 pieszo
nr startowy nazwisko imię ilość PK  wynik miejsce puchary
38 Ostrowski Krzysztof 10 2:33:00 1
36 Ślaski Bartosz 10 2:34:30 2
           
37 Flacht Justyna 10 2:34:00 1
35 Flacht Karolina 10 2:34:00 1
26 Wesołowska Maja 9 3:30:00 3
33 Mike Iga 8 3:43:30  
25 Wesołowska Jolanta 7 3:45:30  
32 Mike-Widanka Paulina 7 3:48:00  
24 Florin Jadwiga 8 4:03:30 przekroczony   limit czasu
23 Florin Ulli 8 4:05:30 przekroczony   limit czasu
           
34 Urban Ewa 10 3:43:00 1
Pola
Tomasz

 

dystans 10 rower
nr startowy nazwisko imię ilość PK  wynik miejsce puchary
29 Dołgopołow Andrzej 9 2:55:00 1
           
40 Kąkolewscy Maksymilian 9 1:42:00 1
Marek
39 Lewandowscy Agnieszka 9 3:02:30 2
Jagoda
Krzysztof
Piotr
30 Salomonik Sebastian 8 2:31:00 3
Maria
Gabriela
Hanna
Małgorzata

 

.............................................................................................................................................

w zakładce - archiwum - wyniki ze wszystkich edycji

ksiegi gosci1

 

 

© 2014 Klub Sportowy UZNAM · Wszelkie prawa zastrzeżone