Patronat Honorowy

 

Współorganizatorzy

swinoujscie logo logoOSIR
Partnerzy
NaFali kult
policja
   
 

patronat medialny

tvswin  

Klub Sportowy UZNAM Świnoujście

http://www.ksuznam.pl · klub@ksuznam.pl

grupa

.....................................................................................................................................................................................................................................

Zwodnicy zapisani na Masa krytyczna

lpNazwiskoImieKlubKategoria
1.AnuszkiewiczHanna
2.AperlinskaPatrycja
3.AperlinskiAdam
4.BabireckiBartosz
5.BambrowiczWojciech
6.BaścikowskaKatarzyna
7.BaścikowskiKrzysztof
8.BilardJoanna
9.Burnat-SzczęsnaAneta
10.BŁaszczykBogdan
11.BłaszczykZenobia
12.ChrapickaLaura
13.ChudyKrzysztofSamaRamaM
14.Ciesielska Agnieszka
15.Ciesielska Marcelina
16.CzaporDorota
17.CzopAgnieszka
18.DąbekDamianM
19.DomalewskaTeresa KS UZNAM
20.DudkiewiczArkadiuszGryf Team
21.DYMITROWEwa
22.Elbińska-KrawczukMonikaKS Uznam
23.ElbińskiDominikKS Uznam
24.FireMarcinBFFOjciec z synem
25.FrasońskiKrzysztofBikers ŚwinoujścieM
26.GałdaJaromir
27.GolachowskaUrszula
28.GorskaAnnaMkl Maraton Swinoujsvie
29.GrabowskiJarosław Świnoujście
30.GrażyńskiGrzegorz
31.GrochowinaStanislawSwinoujscieM
32.GruszkaMichałBrakMężczyzna
33.GuzowskaIwonaKS UZNAM
34.GuzowskiJarosławKS UZNAM
35.HałkowskaBarbara
36.HałkowskiBartek
37.HałkowskiHubert
38.HałkowskiJacek
39.HołotaIwona
40.JabłońskaMariola
41.jakubiakPatryk
42.JakubiecPiotr
43.JankowskaRenata
44.JankowskiBartek
45.JankowskiKacper
46.JankowskiPiotr
47.JarmułZdzisław
48.JarosławskiJarosław
49.JaskułaMaksymilian
50.JędruchKarolina
51.JędruchMaksymiliandziecko
52.JędruchMariusz
53.JędrzyckaMałgorzata
54.JelonekHanna
55.JelonekKamilla
56.JelonekMichał
57.JelonekWiktor
58.JoppekJakub
59.JoppekRemigiusz
60.JurgaElżbieta
61.JurgaRyszard
62.JurgaTomasz
63.KadłubiecHannaSzprychy i dętki.D
64.KadłubiecMilanSzprychy i dętki.D
65.KadłubiecRafałSzprychy i dętki.M
66.KąkolewskiMaksymilianDziecko
67.KąkolewskiMarekM
68.KaletaPaweł
69.KalinowskaAgnieszka
70.KamińskiIgor
71.KamyckaAlicja
72.KamyckiMieczysław
73.KamyckiSzymon Flota Świnoujście
74.karpisfranciszek
75.karpisjoanna
76.karpismirosław
77.KiragaAndrzejL i L
78.KiragaMirosławaM
79.KloskaTomaszM
80.KloskaZdzisław
81.KmiećEwelinaK
82.KoselZbigniew
83.KowalewskaAnna K
84.KowalewskaGrazynaUznamK
85.KowalewskiAndrzejSympatyk ks UznamM
86.KrajewskaBeata
87.KrajewskaPaulina
88.KrawczukAdamKS Uznam
89.KrawczukAmeliaKS Uznam
90.KuniecAndrzejSzprychy i dętki.M
91.KuniecEdytaSzprychy i dętki.K
92.KwiatkowskaGrażyna
93.KwiatkowskiLeszek
94.LangeDamian
95.LangeLaura
96.LangeMagda
97.LangeWiktoria
98.LubińskaElżbieta Ks Uznam
99.LubińskiZbigniewKs Uznam
100.LupaAntinina
101.LupaMagdalena
102.LupaSławomir
103.LupaWiktor
104.Mackiewicz AleksandraMatka z dzieckiem
105.Mackiewicz Michalina Dziecko z matką
106.Mackiewicz Michał ojciec & syn
107.Mackiewicz Stefan syn & ojciec
108.MajewskaAgata
109.MajewskiCezarySzprychy i dętki.D
110.MakowskiOskar
111.MartynaAndrzejM
112.MartynaEwaK
113.MASERAKRomansympatyk ks.Uznam
114.MazurPaulinaMID
115.MichalskaMałgorzata
116.MichałowskaKarolina
117.MichałowskiDaniel
118.MichałowskiFranciszek
119.MikettaAldona
120.MikettaOliwia
121.MikołajczykStanisław
122.MolińskaAgnieszka
123.MolińskaKarolina
124.MolińskaMonika
125.MolińskiSebastian
126.MordakAndrzejMieszkanie© MiastaM
127.MordakErykMieszkanie© MiastaM
128.MordakJolantaMieszkanie© MiastaF
129.MotylIrena
130.NarczewskaKarolinaFlota ŚwinoujścieK
131.NatorskaAgnieszka
132.NatorskaPaulina
133.NawrockaWioletta
134.NowakAnetaBiuro Detektywistyczne DAMkA
135.ObłaskaAleksandra
136.OSAKElżbieta
137.OstrowskiDariuszM
138.ostrowskikrzysztof
139.ostrowskipatryk
140.OświecińskaMonika
141.OświecińskIEmil
142.OswiecinskiRomansenior
143.OtockaAgnieszka
144.OtockaPatryk
145.OtockaWeronika
146.OtockiRobert
147.PaszkoJoanna
148.PawlaczykAnna
149.PawlaczykZenon
150.PawlickaKatarzyna
151.PałubickaAnna
152.PenierAdrian
153.PENIERNATALIA Brak
154.PiechnaJoanna
155.PlotkowskaBarbaraSwiry
156.Polarczyk Karolina
157.PopowiczkazimierzSwir
158.PorębiakPiotr
159.PorębiakWiesława
160.PoteralskiBogusławŚwirmasa krytyczna
161.PrejznerAlicjaDziecko
162.PrejznerAnna
163.PrzydalskaBarbara
164.RakielJanina
165.RaszkePiotrBrak M
166.RejmannBodo
167.RejmannJustyna
168.ROZASabinaświry
169.SajdykMaciejPOiŁ11M
170.SamitowskaWioleta
171.SamitowskiRobert
172.SamojłoSławomirM
173.Sawoch‭RobertŚwinoujscie
174.SiemakKacper
175.Smolińska-GałdaAgnieszka
176.SolkaMariuszopen
177.StafiejKrystian
178.StalkaBożena
179.StalkaEmilka
180.StalkaPrzemek
181.StankiewiczBarbara
182.StankiewiczTadeusz
183.STEFANICKIMAREK
184.Stepaniak-PenierAgnieszka
185.SułekAndrzejopen
186.Świercz PaulinaMORŚWINY
187.ŚwirskiRyszardniezrzeszonym6
188.SzczerbatyPawełM
189.Szczęsny Waldemar
190.SzepkeLena
191.SzepkeMichał
192.SzepkePatrycja
193.SzepkeRobert
194.SZKUTNIKBasiadziecko
195.SZKUTNIKMarcin
196.SzymańskiPrzemysław
197.Szymczak vel SzymaniakAleksandra
198.SzyszkaJacek
199.SzyszkaJustynaopen
200.SłowińskaPatrycjaFlota ŚwinoujścieK
201.SłowińskiKrzysztof Flota ŚwinoujścieM
202.SłowińskiMateusz Flota ŚwinoujścieM
203.TanRafał60+
204.TarnawskiZenonKS Uznam
205.TreflerAnna
206.TuzimekDiana
207.TuzimekIwona
208.UlewińskaEdyta
209.UlewińskiDariusz
210.UlewińskiTomasz
211.WalczakJan
212.WasilewskaAnnaK
213.WasilewskiKacperDziecko
214.WiśniewskaAlicja
215.WiśniewskaKatarzyna
216.WiśniewskiJulian
217.WiśniewskiPrzemysław
218.WójcikowskaGrażyna
219.WoźniewskaGrażynaSamaRamaK
220.WrońskiJan
221.WujecAndrzej
222.ZajacAnna
223.ZakensGrażyna
224.ZaniewskaKrystyna
225.ZaniewskiJerzy
226.ZaniewskiMariusz
227.ZdroikJoannaopen
228.ZdroikTomaszopen
229.ŁubniewskiKrystian

 

 
 

© 2014 Klub Sportowy UZNAM · Wszelkie prawa zastrzeżone