Patronat Honorowy

GeblewiczO1
logomarszaekgoblewicz
ZMURKIEWICZ
Prezydent Świnoujścia
Janusz Żmurkiweicz
 
Burmistrz Wolina
Ewa Grzybowska
Burmistrzstepnica
Burmistrz M. i G. Stepnica
Andrzej Wyganowski
 
Wójt Gminy
Ustronie Morskie
Bernadeta Borkowska
   
   

Współorganizatorzy 

logoOSIR mirosawiec
   

Partnerzy i Sponsorzy

Prinzwear
1008
swinoujscie logo
logo
interferie pomzach
magdruk
terminalpromowyswinoujscie
fg TUBES11
EkoKapio colorcopy
slowianin biegacze
kawa1 parkrunwinoujcie
HerbWolina okgmWolin
krgryfland Karnice
UstronieMorskie skansenchleba
gminadarowo logosawno
herbpolanw logopokis
merkury OKMirosawiec
KTRVoyager Witnicaa
mdkwitnica serwisrowerowy
logoGryfino gryfusszczecin
stepnica  

Patronat Medialny

tvswin

twojeradio
ewyspiarzeu1  

Puchar Polski Ultra  

PPUltra2
 
PW2017
PieknyZachd
ptj19
TdPM

Klub Sportowy UZNAM Świnoujście

http://www.ksuznam.pl · klub@ksuznam.pl

grupa

WUCA
Formularz zgłoszeniowy / Application form

..................................................................................................................................................................................................................

osoby oznaczone jako nie zaliczona kwalifikacja 
proszone są o podanie gdzie została kwalifikacja uzyskana
nie dotyczy tych, co podali że kwalifikacji nie mają
------------------------------------------------------------------------- 
persons indicated as the not ranked classification
they are asked for the pass where the get classification stayed

 he isn't regarding of the ones what they passed that didn't have qualifications

 .................................................................................................................................................................................................................

dla zainteresowanych płatnością ratalną
- jeśli ktokolwiek chciałby z takiej możliwości skorzystać = proszę o wiadomość na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
 kolor zielony - wpłata na raty
------------------------------------------------------------------------------
 for the interested parties with instalment payment
- if anybody would like to take advantage of such a possibility = I ask for the message on Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
green colour - payment to instalments
............................................................................................................................................................................
 kolor czerwony - brak opłaty rejestracyjnej
(po 2 tygodniach od zapisów i nie opłaceniu w/w opłaty zapisani będą przenoszeni na listę rezerwową)
--------------------------------------------------------------------------------
the colour red - a registration fee is missing
(after 2 weeks from recordings and will be bequeathed to not paying the payment mentioned above transferred to the reserve list)
 ...............................................................................................................................................................................................................
 zz przed nazwiskiem = brak opłaty rejestracyjnej
----------------------------------------------------------------
 
...............................................................................................................................................................................................................
Lista zgłoszonych zostanie zamknięta po wpłaceniu pełnej opłaty startowej przez 200 uczestników
– limit uczestników = 200 osób.
--------------------------------------------------------------------------
 The list of participants will be closed after the participation fee is paid in full by 200 participants
– participants limit = 200.
.................................................................................................................................................
Lista zgłoszonych / List reported; 

Zwodnicy zapisani na TourDePomorze 700km

lpNazwisko, imięMiastoKategoriaData zgłoszeniaKwalifikacjaOpłata
rejestracyjnastartowa
1..Abrachamczyk StanisławJastrzębie Zdrójopen2019-05-13taktaktak
2..Adamczyk Piotr SzymonŚwinoujściesolo2019-05-08taktaktak
3..Andrzejczyk AdrianKrakówopen2019-07-07taktaktak
4..ARCISZEWSKI JACEKStrzyżówopen2019-05-08taktaktak
5..Bajerowicz PiotrStargardsolo2018-12-12taktaktak
6..Bauta ZbigniewKaszczoropen2019-05-28taktaktak
7..Bąk FlorianBrzozówopen2018-12-12taktaktak
8..Bem SławomirWrocławsolo2019-06-28taktaktak
9..Biel AndrzejPolicesolo2019-05-29taktaktak
10..Bieniewski PawełChotomówopen2019-05-29taktaktak
11..Birkos SzczepanBartagopen2019-07-04taktaktak
12..Brodziński PawełWęgorzynoopen2019-05-31taktaktak
13..Buczyński WitoldSzczecinopen2019-06-27taktaktak
14..Burewicz TadeuszNowogardsolo2019-07-03taktaktak
15..Cebulak DariuszTrzebiatówopen2019-05-24taktaktak
16..Chojnowski  DariuszZaścianki open2019-05-30taktaktak
17..CHWIEJ MARCINŚWINOUJŚCIEopen2019-05-08taktaktak
18..Chwistecki KamilŚwinoujściesolo2019-07-01taktaktak
19..Ciżek WojciechSzczecinopen2019-05-27taktaktak
20..Czapliński MirosławDywityopen2018-12-12taktaktak
21..Danielski MateuszRokietnicaopen2019-05-28taktaktak
22..Dobrzyński PawełStęszewopen2019-05-31taktaktak
23..Drobik MarcinWarszawaopen2019-05-28taktaktak
24..Dunowska IlonaGorzów Wlkpopen2019-02-04taktaktak
25..Dunowski PrzemysławGorzów Wlkpopen2019-02-04taktaktak
26..Dworzański MarekTrzebiatówopen2019-05-27taktaktak
27..Fijołek KrzysztofPoliceopen2019-06-28taktaktak
28..Filipiak ArturKrosnoopen2019-05-14taktaktak
29..Filipiak KatarzynaMosinaopen2019-05-22taktaktak
30..Frandofert GrzegorzBobrownikiopen2019-05-13taktaktak
31..Frąckowiak WaldemarRewalopen2019-05-28taktaktak
32..Gajtkowska JolantaSzczecinopen2019-05-30taktaktak
33..Gapińska EwaSzczecinopen2019-05-23taktaktak
34..Gapiński TomaszSzczecinopen2019-05-23taktaktak
35..Gawor TomaszCegłówsolo2019-05-30taktaktak
36..Gniado MariuszTrzebnicaopen2019-06-10taktaktak
37..Godlewski DariuszSzczecinopen2019-01-14taktaktak
38..Gołaś MarcinMińsk Mazowieckiopen2019-05-21taktaktak
39..Górniak SzymonSzczecinopen2019-05-26taktaktak
40..Grecki PawełWrocławsolo2019-04-23taktaktak
41..Grucel PiotrRzeckoopen2019-05-20taktaktak
42..Grygiel JarosławSzczecinopen2019-05-26taktaktak
43..Hajduk AndrzejBoguchwałaopen2019-05-29taktaktak
44..Hejduk Tomaszstordsolo2019-05-10taktaktak
45..Herczyński RomanSzczecinopen2019-05-29taktaktak
46..Holek AdrianŻoryopen2019-05-28taktaktak
47..Ilmer JacekPoznańopen2018-12-12taktaktak
48..Janeczek DariuszSosnowiecopen2019-05-07taktaktak
49..Jankowska IwonaSulechówopen2019-05-20taktaktak
50..Jarosławski AndrzejGoleniówopen2019-05-28taktaktak
51..Jóżwiak LeszekMurowana-Goślinaopen2018-12-13taktaktak
52..Jóżwiak PawełRokietnicaopen2019-05-28taktaktak
53..Kabała MarcinKoszęcinsolo2019-05-21taktaktak
54..Kalinowska AgnieszkaMiędzyzdrojeopen2019-05-09taktaktak
55..Kalisz BartoszWieleńsolo2018-12-12taktaktak 
56..Kałużny AdamOlsztynsolo2019-05-29taktaktak
57..Karkus AndrzejSwojczanysolo2019-05-27taktaktak
58..Kielas KrzysztofLęborksolo2019-05-14taktaktak
59..Kijak PrzemysławSwarzędzsolo2019-05-10taktaktak
60..Klusek TomaszKamień Pomorskiopen2019-05-30taktaktak
61..Kłaczyński TomaszSzczecinopen2019-05-20taktaktak
62..Knaś KrzysztofWrocławopen2019-03-11taktaktak
63..Kołodziejski MarianDzierżoniówopen2019-05-30taktaktak
64..Kosin JarosławBarczewoopen2019-05-22taktaktak
65..Kostrzewski PiotrWarszawasolo2019-05-29taktaktak
66..Kozioł JacekMichałowicesolo2019-05-31taktaktak
67..Kramek GrzegorzMikołówopen2019-07-12taknietak
68..Kreft ŁukaszToruńopen2019-05-21taktaktak
69..Kreft ZbigniewŚremopen2019-06-10taktaktak
70..Kruczkowska Czesława open2019-01-04taktaktak
71..Krysztofczyk PiotrŁódźopen2019-07-05taktaktak
72..Krześniowski MarcinSzczecinopen2018-12-12taktaktak
73..Kubicka MałgorzataNowogardopen2019-05-24taktaktak
74..Kubik KrzysztofKrotoszynopen2019-05-07taktaktak
75..Kuczmarz EdwardWrocławopen2018-12-12taktaktak
76..Kusajda PaulinaPłotysolo2019-07-16taktaktak
77..Kuźmicz TomaszDołujeopen2019-05-30taktaktak
78..Lech KrzysztofSulistrowiceopen2019-05-30taktaktak
79..Leszek PrzemysławWrocławopen2019-05-04taktaktak
80..Lubiński ZbigniewŚwinoujścieopen2019-04-15taktaktak
81..Łańcucki KrzysztofWrocławsolo2019-01-25taktaktak
82..Łazowska AnnaMińsk Mazowieckiopen2019-05-06taktaktak
83..Łuszcz PiotrLegionowoopen2019-05-23taktaktak
84..Łuszcz WojciechLegionowoopen2019-05-23taktaktak
85..Mackiewicz JoannaPłotyopen2019-05-31taktaktak
86..Marciniak WojciechSzczecinopen2019-05-26taktaktak
87..Matuszek TadeuszRybnikopen2019-05-24taktaktak
88..Maziarz RyszardTrzciankaopen2019-02-01taktaktak
89..Michałowski DanielŚwinoujścieopen2019-05-23taktaktak
90..Michałowski MarcinSzczecinsolo2019-05-31taktaktak
91..Mielczarek JerzyKruszynasolo2019-05-17taktaktak
92..Mielczarek LeszekWojkowiceopen2019-05-16taktaktak
93..Miętkiewski MiłoszCzempińsolo2019-05-30taktaktak
94..Miłkowski PawełSosnowiecsolo2019-06-21taktaktak
95..Miłosz KrzysztofGdańskopen2019-06-21taktaktak
96..Miłoszewski MarekSzczecinopen2019-05-29taktaktak
97..Misikonis AndrzejGryficesolo2019-05-21taktaktak
98..Miśkowski MarekKudowa Zdrójopen2019-06-10taktaktak
99..Młotek DareusPrzyłęksolo2019-06-13taktaktak
100..MODZELEWSKI MAREKZAMBRÓWopen2019-05-23taktaktak
101..Nawrot JanSzczecinopen2019-05-20taktaktak
102..Nowak EdwardMiędzywodzieopen2019-05-30taktaktak
103..Nowak MałgorzataMiędzywodzieopen2019-05-30taktaktak
104..Nowak Tomaszdąbrowa górniczasolo2019-02-04taktaktak
105..Pazera KarolKudowa-Zdrójopen2019-05-04taktaktak
106..Paździora MirosławRaciborowice Górneopen2019-06-16taktaktak
107..Pękalski TomaszGryfinosolo2019-06-10taktaktak
108..Piedo ArturRadowo Małeopen2019-05-24taktaktak
109..Piekarska AleksandraOpocznoopen2019-05-29taktaktak
110..Piekarski ZdzisławOpocznoopen2019-07-04taktaktak
111..Pietraszek MariuszBędkowiceopen2019-05-29taktaktak
112..Pikuła  DamianWarzymiceopen2019-06-21taktaktak
113..Pikuła JerzyGorzów Wlkpopen2019-05-23taktaktak
114..Proczkowski JarosławSzczecinopen2019-07-01taktaktak
115..Pytel ArkadiuszChoszcznoopen2019-01-30taktaktak
116..Radzikowski EdwardKębłowoopen2018-12-31taktaktak
117..Reński KrzysztofŚwidwinopen2019-05-16taktaktak
118..Robak ArkadiuszPniweyopen2018-12-31taktaktak
119..Rogala TomaszWrocławopen2019-06-10taktaktak
120..Roszak KrystynaPoliceopen2019-05-31taktaktak
121..Ruciński GrzegorzWągrowiecsolo2019-07-11taktaktak
122..Rumiński PiotrPoliceopen2019-01-22taktaktak
123..Sielicki PawełWrocławopen2019-04-10taktaktak
124..Skórka EwaŚWINOUJŚCIEopen2019-07-09taktaktak
125..Smoliński JacekSzczecinopen2019-05-30taktaktak
126..Smyczyński BartoszŻaryopen2019-05-27taktaktak
127..Sojecki PawełJaworznosolo2019-05-23taktaktak
128..Solek MieczysławWejherowoopen2019-04-15taktaktak
129..Stefaniak DobiesławWarszawaopen2019-05-17taktaktak
130..Stefańczuk Agnieszka ????????open2019-05-21taktaktak
131..Stempiński MichałPoliceopen2019-05-31taktaktak
132..Stój JarosławŚwinoujścieopen2019-05-31taktaktak
133..Szczesny PawełPołczyn-Zdrójopen2019-07-03taktaktak
134..Szeląg MichałWarszawasolo2019-02-01taktaktak
135..Szeszko MarekZawidówopen2019-06-10taktaktak
136..Szunejko ArturSzczecinopen2019-05-29taktaktak
137..Szymocha IreneuszLipiesolo2019-05-28taktaktak
138..Szypowski CezaryDoliceopen2019-02-04taktaktak
139..Szyszka RafałKutnoopen2019-05-24taktaktak
140..Tomaszewski DamianSzczecinopen2019-02-11taktaktak
141..Trawa RafałCzmońopen2019-05-21taktaktak
142..Trojnar MichałŁańcutopen2018-12-12taktaktak
143..Truszkiewicz MariuszGryfinosolo2019-06-14taktaktak
144..Tyczyński WitoldZielona Góraopen2019-07-01taktaktak
145..Ulbrich KrzysztofOstrów Wielkopolskiopen2019-05-27taktaktak
146..Urzyczyn CezaryWarszawaopen2019-06-04taktaktak
147..Walkowiak AgataSzczecinopen2019-05-27taktaktak
148..Wesołowski JanŚwinoujścieopen2019-03-04taktaktak
149..Węsławski RafałBaczynaopen2019-05-30taktaktak
150..Wieczorek StanisławŚwinoujścieopen2019-01-14taktaktak
151..Witkowski JerzyŚwidwinopen2019-03-11taktaktak
152..Wojtaszak ŁukaszMiędzychódsolo2018-12-12taktaktak
153..Wójcik CezaryDębicasolo2019-06-12taktaktak
154..Wyciszczak TomaszBoruszowicesolo2019-02-11taktaktak
155..Zadworny MarekGryficeopen2019-02-01taktaktak
156..Zakal SebastianSzczecinopen2019-05-28taktaktak
157..Zembrzuski KrzysztofŚwinoujścieopen2018-12-12taktaktak
158..Zieleźny GrzegorzPszówopen2019-05-24taktaktak
159..Żmijewski MichałSzczecinopen2019-05-31taktaktak
160..Żółkiewicz AdrianLUBSKOopen2019-07-15taktaktak
161.zz Bijata KrystianWarszawasolo2019-07-07taktaknie
162.zz Górny KrzysztofOsiniec gmina Gnieznoopen2019-07-15taknienie
163.zz Hamułka KrzysztofKoszalinopen2019-07-07taktaknie
164.zz Konior MikołajWarszawasolo2019-07-15taktaknie
165.zz Licznerski PawełLubicz Dolnysolo2019-07-07taktaknie
166.zz Piórkowski Stanisławsierpcsolo2019-03-06taknienie
167.zz Proczkowski JarosławSzczecinopen2019-07-14taknienie
168.zz Rabus RadosławWOJKOWICEopen2019-07-09taktaknie
169.zz Rakowska GizelaPoznańopen2019-07-03taknienie
170.zz Surmacewicz MichałToruńopen2019-07-04taknienie

Statystyka:

  • ilość zapisanych: 170
  • kobiety: 16
  • mężczyżni: 154
  • kategoria open: 131
  • kategoria solo: 39
  • ilość osób z kwalifikacją: 170
  • ilość osób z opłaconą rejestracją: 164
  • ilość osób z opłatą startową: 160

......................................................................................................................................................................................................................................................................

lista rezerwowa / reserve list;
 

               lista rezerwowa 

         z opłatą rejestracyjną

  

                        Lista rezerwowa

                   bez wniesionych opłat

lp  Nazwisko Imię    lp    Nazwisko  Imię
 1  Bętlewski  Henryk    1  Kosicki  Marcin
 2  Cieśla  Arkadiusz    2  Wojciechowski  Paweł
 3   Gryta  Dariusz    3  Piesiak  Krzysztof
 4  Gryta  Janina    4  Szewczyński  Piotr
 5        5  Dziedzic  Krzysztof
 6        6  Wdowiak  Dariusz
 7  Jeliński  Tomasz    7  Walczak  Robert
 8  Jóźwik  Magdalena    8  Ignaczak  Anita
 9  Kaczmarek  Tomek    9  Ignaczak  Bart
 10  Kędziorek  Jarosław   10  Siniarski  Marcin
 11       11  Starzyński  Adam
 12  Łapiński  Radoslaw   12  Biskupski  Kamil
 13  Kucharczyk  Maciej   13  Pociech  Kamila
 14  Kudła  Radosław   14  Radyszewski  Wojciech
        15  Jopek  Szymon
        16  Siemieniuch  Łukasz
        17  Wiszniewski  Tomasz
        18  Miczałowski  Marcel
        19  Piątkowski  Janusz
        20  Stachowiak  Bartosz
        21  Pawlak  Mariusz
        22  Możański  Michał
        23  Olek  Krzysztof
        24  Olszewski  Mariusz
        25  Wasil  Rafał
        26  Maciaszczyk  Radosław
        27  Słomiany  Zbigniew
        28  Szczęsny  Andrzej
        29  Świderski  Bartosz
 

 

© 2014 Klub Sportowy UZNAM · Wszelkie prawa zastrzeżone