Sponsorzy

Świnoujście msr
lgr  scenajazzclub
optyk fn
 poltramp  zwik
LogoCzternastek  
   
   

Klub Sportowy UZNAM Świnoujście

http://www.ksuznam.pl · klub@ksuznam.pl

grupa

28 września 2016 o godzinie 1800 w restauracji SONATA

odbędzie się klubowe spotkanie robocze poświęcone organizacji

Pieszo - Rowerowego Rajdu na Orientację LATARNIK

który organizujemy w dniach 21 - 23 październik 2016 

Witam serdecznie

 
Szanowni państwo, zapraszam Was - członków Klubu sportowego UZNAM oraz jego sympatyków na imprezy sportowo-rekreacyjne na Wyspie Karsibór w dniu 25 września 2016r.
w programie II Bieg Karsiborski 8,5km ,Rajd rowerowy dookoła wyspy Karsibór 22km ,Nordic Walking marsz z kijkami po Wyspie Karsibór 5km
 
Pozdrowienia
Kazimierz Nowicki - prezes Stowarzyszenia
 

Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wyspy Karsibór 
i Wspierania Jej Mieszkańców
ul. 1 Maja 40
72-603 Świnoujście
 
plakatkarsibr

Gratulujemy wszystkim OLIMPIJCZYKOM a w szczegulności ...

.........................................................................................................................................................................................................

Robert Jachimowicz - rzut dyskiem = srebro

1jachimowicz

.....................................................................................................................................................................................................

Bartosz Tyszkowski - pchnięcie kulą = srebro

 2tyszkowski

.....................................................................................................................................................................................................

Wojciech Makowski - 100 m st. grzbietowym = srebro

makowski

.....................................................................................................................................................................................................

Ewa Durska - pchnięcie kulą = złoto = rekord świata i olimpijski

3durska

.....................................................................................................................................................................................................

Michał Derus - bieg na 100 metrów = srebro

derus

....................................................................................................................................................................................................

Krystyna Siemieniecka - tenis stołowy = srebro

siemieniecka

...................................................................................................................................................................................................

Alicja Fiodorow - bieg na 100 m = srebro

bieg na 200 m = srebro

fiodorow

....................................................................................................................................................................................................

Anna Trener - Wierciak - skok w dal = brąz

wierciak

....................................................................................................................................................................................................

Adrian Castro - szermierka = brąz

 castro

....................................................................................................................................................................................................

Oliwia Jabłońska - 100 m motylkiem = brąz

jaboska

...................................................................................................................................................................................................

 Patryk Chojnowski - tenis stołowy = srebro

chojnowski

....................................................................................................................................................................................................

Maciej Lepiato - skok w wzwyż = złoto

lepiato

....................................................................................................................................................................................................

Daniel Pek - bieg na 1500 m = srebro

Pek

....................................................................................................................................................................................................

Piotr Grudzień - tenis stołowy = brąz

grudzie

...................................................................................................................................................................................................

Maciej Sochal - rzut maczugą = złoto

Sochal

...................................................................................................................................................................................................

Katarzyna Piekart - rzut oszczepem = brąz

piekart

...................................................................................................................................................................................................

Rafał Czuper - tenis stołowy = srebro

 czuper

....................................................................................................................................................................................................

Karolina Pęk - tenis stołowy = brąz

pk 

....................................................................................................................................................................................................

Barbara Niewiedział - bieg na 400 m = brąz

bieg na 1500 m = złoto

Niewiedzia

...................................................................................................................................................................................................

Natalia Partyka - tenis stołowy = złoto

 partyka

..................................................................................................................................................................................................

Anna Harkowska -  kolarstwo jazda indywidualna na czas = srebro,

wyścig ze startu wspólnego = srebro

Harkowska

....................................................................................................................................................................................................

Rafał Wilk - kolarstwo jazda indywidualna na czas = złoto

wyścig ze startu wspólnego = srebro

Wilk

....................................................................................................................................................................................................

Marzena Zięba - podnoszenie ciężarów = srebro

Ziba

....................................................................................................................................................................................................

Lucyna Kornobys - pchnięcie kulą = srebro

 Kornobys

....................................................................................................................................................................................................

Kamola Kubas - kajakowy sprint = brąz

kubas 

....................................................................................................................................................................................................

Jakub Tokarz - kajakowy sprint = złoto

Tokarz

....................................................................................................................................................................................................

Karolina Kucharczyk - skok w dal = srebro

Kucharczyk

.....................................................................................................................................................................................................

Michał Nalewajek, Dariusz Pender, Kamil Rząsa - szpada drużynowo = brąz

NalewajekPenderRzsa

....................................................................................................................................................................................................

Milena Olszewska - łucznictwo = brąz

olszewska

....................................................................................................................................................................................................

Lech Stoltman - pchnięcie kulą = brąz

Stoltman

....................................................................................................................................................................................................

Dariusz Pender, Michał Nalewajek, Jacek Gaworski - szermierka drużynowo = srebro

pndernalewajekgaworski 

....................................................................................................................................................................................................

Janusz Rokicki - pchnięcie kulą = srebro

Rokicki

....................................................................................................................................................................................................

Natalia Partyka, Karolina Pęk, Katarzyna Marszał - tenis stołowy drużynowo - złoto

PartykaPkMarsza

....................................................................................................................................................................................................

Iwona Podkościelna, Aleksandra Tecław - wyścig kolarski ze startu wspólnego = złoto

PodkocielnaTecaw

...................................................................................................................................................................................................

Patryk Chojnowski, Piotr Grudzień, Marcin Skrzynecki - tenis stołowy drużynowo - brąz

chojnowskigrudzieskrzynecki 

...................................................................................................................................................................................................

 

 

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany zakupem książki

"Bałtyk - Bieszczady TOUR czyli jak przejechać rowerem 1008 km NON STOP"

proszę o kontakt z Czarkiem tel 667112219

ksikaBB

 

dla zainteresowanych

- książeczki do odbioru -

sklep U Eli przy ul. Kołłątaja 24B w godzinach od 1500 do 1700

Zapraszamy na kolejną naszą imprezę

Pieszo - Rowerowy Rajd na Orientację pod nazwą LATARNIK

....................................................................................................................

w zakładce regulamin są informacje o Rajdzie

a przez zakładkę - zapisy - można się zgłosić na rajd

zapraszamy

............................................................................................................................................................................

© 2014 Klub Sportowy UZNAM · Wszelkie prawa zastrzeżone